Stilou cu dictafon Esonic PCM-009
Dictafon într-un stilou cu înregistrare de cea mai înaltă calitate PCM. Durează până la 16 ore de înregistrare cu o singură încărcare și 8 GB de memorie încorporată. mai multe
Preț per 1 bucăți incl. TVA: | 565,00 Lei |
Preț per 1 bucăți fără TVA: | 474,79 Lei |
Producător: | Esonic | ![]() |
Codul produsului: | REC62 |
Specialist în domeniu peste 10 ani
Cel mai mare sortiment de tehnologii de spionaj
Dezvoltare proprie și producție personalizată
Stilou cu dictafon Esonic PCM-009
Timpul de așteptare indicat este timpul maxim de funcționare atunci când este selectată cea mai scăzută calitate a înregistrării.
Utilizarea unei calități de înregistrare mai ridicate poate reduce semnificativ durata de valabilitate.
Acest stilou complet funcțional cu dictafonul Esonic PCM-009 excelează prin designul său elegant și o serie de funcții practice și posibilități de utilizare multifuncțională. Înregistratorul are o baterie încorporată, 8 GB de memorie internă și este capabil să înregistreze manual sau automat atunci când este detectată vocea.
Proprietati cheie:
- ecran OLED încorporat (invizibil după oprire)
- până la 16 ore de înregistrare continuă cu încărcare completă a bateriei
- 8 GB memorie internă = până la 1152 ore de înregistrare
- USB 2.0 pentru conectarea la un PC
- modul de detectare a sunetului cu sensibilitate reglabilă
- calitate de înregistrare reglabilă (LP / SP / HQ / XHQ / PCM)
- reglați sensibilitatea microfonului pentru înregistrare
- setările egalizatorului atunci când redați muzică
- posibilitatea redării repetate
- înregistrați data și ora pe înregistrare
- capacitate de până la 9999 fișiere
- posibilitatea de a conecta căștile și de a reda înregistrări direct de la stilou
- temperatura de lucru 0 - 40 ° C
- dimensiuni: 14,3 x 136,5 mm
- greutate 27g
Stiloul cu dictafon Esonic PCM-009 este potrivit pentru a fi folosit nu numai ca stilou și dictafon clasic, ci și ca MP3 player pentru ascultarea muzicii sau un stick USB pentru transferul de fișiere. Stiloul este echipat cu un ecran OLED încorporat. Când afișajul OLED se stinge, este complet invizibil pe stilou, iar stiloul devine complet discret.
Înregistrarea în sine este pornită prin simpla apăsare a unui buton. Puteți modifica sensibilitatea microfonului în timpul înregistrării. Înregistrările capturate pot fi redate imediat de la reportofonul din stilou, după conectarea căștilor incluse. Puteți regla volumul și viteza de redare a înregistrării în timpul redării. Puteți reda cu ușurință înregistrările înregistrate pe computerul dvs., conectați stiloul la acesta prin conectorul USB. După conectarea dispozitivului la un computer, puteți efectua diverse funcții, cum ar fi salvarea, copierea și ștergerea fișierelor.
Stiloul are, de asemenea, o funcție de înregistrare a detectării sunetului. Cu toate acestea, rezistența sa va rămâne aceeași ca și în timpul înregistrării continue, adică 16 ore.
Stiloul cu dictafon Esonic PCM-009 este echipat cu o baterie reîncărcabilă încorporată, care poate fi încărcată pur și simplu conectându-l la un computer printr-un conector USB sau la rețea printr-un adaptor. În timpul alimentării, starea bateriei este afișată pe afișajul OLED. Timpul de încărcare este de aproximativ 2 ore.
Continutul pachetului:
- stilou cu dictafon Esonic PCM-009
- manual de utilizare
- căști
- reumpleți stiloul
- capac USB
Parametri
Funcții speciale | Rezistență extrem de îndelungată a bateriei, Camuflare în obiect, Notă de timp |
Mod de utilizare | Purtând la tine, Să fie amânată |
Posibilitatea de funcționare non-stop când este conectat la o rețea el. | Nu |
Distanța maximă de dictafon | 8 metri |
Rezistenţa filmării la o încărcare completă | Pina la 16 ore |
Numărul de ore care se pot înregistra pentru umplerea capacității | 1 152 ore ( calitate LP) |
Capacitate | 8 GB |
Activare sunet | Da |
Greutate | 27 g |
Dimensiuni | Ø 14,3 x 136,5 mm |